Kontrollü Bina Yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı


Kontrollü Bina Yıkımı ile ülkemizde eski binalardaki donatının korozyana yani paslanmaya uğraması ile taşıma özelliğini kaybetmesi, birçok bölgemizin yüksek deprem riski taşımasından dolayı depreme dayanıksız binaların tespitinin yapılması ve yapılan eski yapıların beton kalitesi düşük ve dayanıksız olduğu için hasarlı olması ya da uyymayan modern şehirleşme hayatına uymayan kontrolsüz ve izinsiz yapılmış kaçak yapılan yapılmasından dolayı yıkım faaliyetleri hız kazanmıştır.


Yapılar ya güçlendirilmeli ya da kontrollü bir şekilde yıkılıp yerine artan şehirleşme hayatına uyumlu modern ve dayanıklı yapılar yapı denetim firmaları tarafından kontrolle çağımıza uygun teknoloji ile yapılmalıdır. 


Sur Karot olarak Deprem kuşağında yer alan Ülkemizde kaçak yapıların, depreme dayanıksız yapıların yıkım, hatalı imalatlı yapıların binaların yıkımı ile ilgili çalışmaları ve aynı zamanda bitişik yapılar ya da dar sokakların olduğu iş makinalarının giremediği alanlarda bile profesyonel ekibimiz ve geniş makine parkurumuzla istenilen binaların betonlarını keserek ve kırarak kontrollü bir şekilde yıkımını gerçekleştirmekteyiz. 


Kontrollü Bina Yıkımı işlemleriniz ve diğer uygulamalarımızla ilgili acil çözüme ihtiyacınız var ise lütfen bizimle irtibata geçiniz. Konusunda uzman personelimiz ise Sur Karot olarak titiz ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Kontrollü Bina Yıkımı işlerinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için bize 0543 335 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.