Portatif El Kesme

Portatif El Kesme


Portatif Kullanımlı El Kesme makinesi portatif kullanımı sayesinde hızlı sonuç sağlaması ve yönlendirilebilir özellikte olması ile ytong, tuğla ve bims gibi mukavemet gücü yeterli olmayan alanlarda dübelleme sistemi olmaksızın kullanılarak yapılara zarar vermeden farklı derinliğe kadar düz bir kesim uygulayarak başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu teknik ile 70 cm derinliğe kadar düz kesim yapabilmek mümkündür.


Portatif el kesme uygulamaları 120x120 ebattan küçük açılım yapılacak alanlarda ve kapı, pencere ızgara geçişlerinde kullanılan bir yöntemdir. Diğer yöntemlere göre hızlı ve başarılı sonuçlar verdiği için el kesme makinesi olarak makine parkurumuzda farklı modellerde ve farklı kullanımlar için makinelerimiz mevcuttur. 


Portatif Kullanımlı El Kesme işlemleriniz ve diğer uygulamalarımızla ilgili acil çözüme ihtiyacınız var ise lütfen bizimle irtibata geçiniz. Konusunda uzman personelimiz ise Sur Karot olarak titiz ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Portatif Kullanımlı El Kesme işlerinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için bize 0543 335 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.