Vakumlu El Karotu

Vakumlu El Karotu


Vakumlu el karotu işlemi delik oluşması istenen yapıda bu teknik ile delik kesilip çekilerek kullanıma hazır hale getirilir.


Başarılı sonuçlar verdiğinden vakumlu ve el karotu işlemleri havalandırma çıkışları, hassas yüzeylerde dübelsiz uygulama, sabitleme yapılmayan yerlerde, doğalgaz baca çıkışlarında sulu kesim sistemi ile vakumlu el karot uygulaması yapılmakla birlikte ihtiyaç duyulması durumunda kuru kesim su kullanmadan da beton delme işlemlerini yapabilmekteyiz. 


Vakumlu el karotu, tuğla, ytong, bims gibi hassas yüzeylerde makie sabitlemesi gerekmeden delme işlemi yapıldığı gibi aynı zamanda betonarme yerlerde Q20 ile Q160 çap rası 50 cm derinlikte beton delme işlemi yapılmaktadır. 


Vakumlu El Karotu işlemleriniz ve diğer uygulamalarımızla ilgili acil çözüme ihtiyacınız var ise lütfen bizimle irtibata geçiniz. Konusunda uzman personelimiz ise Sur Karot olarak titiz ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Vakumlu El Karotu işlerinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için bize 0543 335 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.