Halatlı Elmas Tel Kesme

Halatlı Elmas Tel Kesme


Halatlı Elmas Tel Kesme dünyada en yaygın olarak kullanılan blok çıkarma yöntemidir. Betonarme ve karkas yapılarda elmas tel bir çelik halat üzerine dizilmiş olan elmas boncuk halatlar kullanılarak yay, pul ve sıkmalardan oluşan bir kesim aracıdır.


Halatlı Elmas Tel Kesme makinesi ile maximum verimlilik akıllı kumanda sistemi ile sağlanmaktadır. Teli geren bu akıllı kumanda sistemi sayesinde sabit hızla makina çekme yönünde hareket ettiğinden yüksek kesim hızları elde edilir. 


Hareketin sürekliliği ile elmas tel kopmaları azaldığından ve dur kalk darbesi olmadığından istenmeyen iş kazalarında da azalmalar olmuştur. Fazla gerilme durumlarında yürüyüş otomatik olarak durur ve Halatlı Elmas Tel Kesme işlemi yapılırken makinenin yanında bir personelin bulunmasına gerek yoktur. Teli koparmaz, raydan düşmez ve kaymayı önleyen dişli teker ve ray sistemi bulunmaktadır. 


Yerden 8cm yükseklikte halatlı elmas tel kesme işlemi yapılabilmektedir. Bu teknik ile 360 derece her konumda kesim yapabilmek mümkündür. Dairesel bir hareketle taşı aşındırarak yapılan değişik özellik te ve pek çok çeşitte elmas teller ile Sur Karot olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru şekilde cevap vermekteyiz. 


Halatlı Elmas Tel Kesme işlemleriniz ve diğer uygulamalarımızla ilgili acil çözüme ihtiyacınız var ise lütfen bizimle irtibata geçiniz. Konusunda uzman personelimiz ise Sur Karot olarak titiz ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Halatlı Elmas Tel Kesme işlerinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için bize 0543 335 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.