Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme


Karot beton kesme işleminde bahsettiğimiz diğer birkaç yöntemden biri olan Hidrolik Beton Kesme işlemi asansör boşluklarının kesilmesi, perde, döşeme, kolon, parapet, kapı, pencere, kiriş gibi alanlarda sıkça uygulanan bir kesme işlemidir.


Hidrolik beton kesme işlemi hızlı ve sessiz bir yöntem olduğu gibi yapılan yüzey düz olduğundan ve vibrasyon olmadığından yapıda çatlaklar oluşmadan zarar vermeden, Sur Karot konusunda uzman personeli beton kesme makinesi ile düzgün bir şekilde yüzeyi keser daha sonra kırma ve vinç yardımı ile de naklini yapar. 


Raylı sistem donatılı uzaktan kumandalı beton kesme makinası olan hidrolik beton kesme makinası konusunda uzman personelimiz ile güvenli bir biçimde Hidrolik Beton Kesme işlemi ile 60 cm kalınlığa kadar kesim işlemi yapılabilmektedir. 


İşe başlamadan önce keşif yapılarak kullanım alanı ve kapasitesi ile en uygun kesim makinesi seçilir ve uygulanacak yüzeye hangi yöntemin uygun olduğu belirlenerek düzgün bir şekilde, pürüzsüz beton kesme işi tarafımızdan itina ile uygulanmaktadır.
Hidrolik beton kesme işlerinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için bize 0543 335 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.