Karot Beton Delme

Karot Beton Delme


Beton delme, Karot beton delme işlemlerinde kullanılan makineler yatay ve dikey olarak her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perde de ve ulaşılamayan en uç köşelerde karot makinesi ile yapılan delik açma işlemine beton delme denilmektedir.


Delme işlemini sıfır vibrasyonla betona zarar vermeden yapan karot beton delme makinaları ile demir donatılı ve donatısız Q10-Q500 arası çap 550cm derinlik 45 derece ile 90 derece açı ile tüm zeminlere uygulama yapmaktayız. İsteğe bağlı şablon ile tam merkez baz alınarak Sur Karot güvencesi ile karot beton delme işlemleriniz ve aynı zamanda açılı delim işlemlerinizde güven ve itina ile yapılmaktadır. 


Karot makinası ile beton delme işlemleri en çok tesisat deliği açılımı dediğimiz elektrik, su, doğalgaz ve gider delikleri gibi küçük çaplı açılımlarda karot makinesi kullanılır. Karot makinası ile beton delme işlemleri deprem kaynaklı zarar görmüş yapılardan betondan numune alınmasında ve havalandırma delikleri, pencere yeri açılımı gibi küçük ebatlı açılımlarda karot ile beton delme işlemleri yapılmaktadır. 


Sur Karot olarak İzmir ve çevre illerde uzman profesyonel ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile karot ile beton delme işlemlerini güvenlik önlemlerini en üst düzeyde tutarak, çevreye zarar vermeden itina ile yapmaktadır.
Beton Delme işlerinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için bize 0543 335 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.