Beton Kırma

Beton Kırma


Beton kırma ve karot hizmetinde Sur Karot olarak inşaat sektöründe İzmir ve Türkiye genelinde yaptığı çalışmalar ile müşteri memnuniyetini kazanmış saygın firmalar arasındadır.


Sur Karot, beton kırma işlemlerinde son teknoloji hiltiler, elektrikli, hidrolik, havalı ve ağır iş makineleri ile hizmetinizdeyiz. 


Sur Karot, temel kırma, kolon kırma, kiriş kırma, asansör alanı kırma, merdiven boşluğu kırma, kanal kırma, döşeme kırma gibi alanlarda beton kırma işlemlerini çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirerek iş makineleri ve elektrikli el aletleri ile konusunda eğitimli ve deneyimli personeli ile güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. 


Beton kırma işlemleri depreme dayanıksız binaların yükünün azaltılmasında, betonun veya yapının onarılmasında, tadilat ve revizyon çalışmalarında vb alanlarda beton kırma işlemleri yapılmaktadır. 


Beton Kırma işlemleriniz ve diğer uygulamalarımızla ilgili acil çözüme ihtiyacınız var ise lütfen bizimle irtibata geçiniz. Konusunda uzman personelimiz ise Sur Karot olarak titiz ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Beton Kırma işlerinde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için bize 0543 335 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.